top of page
Poznajmy się!

 

"Każdy człowiek jest inny ‒ dotyczy to po równi dzieci i dorosłych ‒ i dlatego trzeba szukać takich sposobów okazywania miłości innym, żeby mogła być przez nich odbierana jako miłość. ."

                                                                                                       JASPER JUUL

Ania

(właścicielka)

Wszystko czego doświadczy Dziecko w najmłodszych latach, bedzie potencjałem na jego przyszłość. Doświadczenia i doznania bydują Jego osobowość.

Otwarcie placówki od wielu lat znajdowało sie na mojej liście marzeń. Pomysł zrodził się w trakcie studiów pedagogicznych.  Chciałam stworzyć miejsce, w którym Dzieci nie tylko będą się czuły jak w domu, ale także będą mogły rozwijać sie pod okiem doświadczonej, profesjonalnej kadry.

Chce, aby każda chwila Dziecka była wypełniona interesującymi wydarzeniami, ale dając Mu czas na doświadczanie życia "po swojemu"- dotykania, poznawania, przeżywania.

Jestem dumna z otwarcia Małych Odkrywców- moja praca to moja pasja. Praca napędza mnie do rozwoju, poszerzania własnej wiedzy. 

Wiem, jak ważna dla rodzica jest troska o jego Dziecko. Wiem też, że cokolwiek napisane nie oszczędzi Państwu rozterek przy rozstaniu z Maluszkiem.

Mogę zapewnić, że u nas znajdzie Ono poczucie bezpieczeństwa, akceptacji i zrozumienia.

Abyśmy mogli sie lepiej poznać zapraszam do placówki na Rozwadowską 15.

 

bottom of page